4 вересня, 20:00
Локація: Олешківська пустеля

Як потрапити: квиток на подію, який включає трансфер


Унікальна гранд-подія «…30 із 40…» від режисера Влада Троїцького буде реалізована 4 вересня 2021 року посеред Олешківської пустелі на Херсонщині.

Подія приурочена до річниці Дня Незалежності України.


Проект створений спеціально для міста Херсон, виходячи з його унікальної історії, актуальних соціо-культурних питань, мрій та прагнень до світлого майбутнього.


Основною темою є переосмислення мандрів Мойсея. Святому знадобилося 40 років поневірянь пустелею, щоб викорінити із свого народу свідомість раба, відчуття меншовартості та нікчемності. Натомість, здобути власну гідність, усвідомлення значущості та цілісності народу.

Через такий образ проект прагне переосмислити становлення України та українськоїнської самоідентичності як повноправної, вільної, самодостатньої та самостійної країни.


У вартість квитка включено транспортування автобусом туди і назад. Посадка в автобуси буде здійснюватись 4 вересня від театру ім. М.Куліша з 17:30 до 18:30

Важливо: подія проходитиме під відкритим небом на природньому майданчику. Стільців на заході не передбачено. Просимо глядачів подбати про відповідний до погодних умов одяг, що закриває ноги, закрите взуття та парасольки.

Проект буде реалізовано в партнерстві з Міжнародним театральним фестивалем "Мельпомена Таврії" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, Херсонської обласної адміністрації та Херсонської міської ради.