куратор Анастасія Євдокимова
Екскурсії. Освітня програма "Гімназія".

3-5 вересня
Локація: Urban CAD + екскурсії містом
Як потрапити: абонемент в Urban CAD + безкоштовно/платно - див. у розкладі
Формат екскурсії-сторілівінг передбачає проживання досвідів: тактильних, аудіальних, гастрономічних, візуальних. Спробувати і відчути щось нове, поринути із головою у розповідь екскурсовода. Такі події могли би відбуватися перед екраном у лекційній залі, проте накладання просторів середмістя Херсону на розповіді про Вінницю, Маріуполь, українську історію, долю однієї людини – це про поглиблення контекстів, про можливість побачити своє місто крізь призму іншої історії чи іншого міста.
Попередня програма екскурсій в рамках освітньої програми «Гімназія» Dream ГОГОЛЬFEST 2021
3.09, п’ятниця

10:00 Екскурсія «Це сталося в Херсоні» від центру туризму ХерсON (стартує на перехресті Соборної та Рішельєвської, вартість — 200 грн, тривалість — 2,5 год)

13:00 Екскурсія «Херсон, якого ви не знаєте» від центру туризму ХерсON (стартує від Північної брами херсонської фортеці, поряд з вул. Небесної сотні, вартість — 260 грн, тривалість — 2,5 год)

16:00 Екскурсія «Театралізовані херсонські дворики» від центру туризму ХерсON (стартує від старт кав’ярні «Коко», вул. Гоголя, 25, вартість — 260 грн, тривалість — 2,5 год)

17:00 Аудіоекскурсія за романом про одну людську долю (стартує від колон парку Херсонська фортеця, безкоштовно, необхідно мати заряджений мобільний телефон і навушники, тривалість — 40 хв)

18:00 Аудіоекскурсія за романом про одну людську долю (стартує від колон парку Херсонська фортеця, безкоштовно, необхідно мати заряджений мобільний телефон і навушники, тривалість — 40 хв)

4.09, субота

11:00 Екскурсія «Херсон, якого ви не знаєте» від центру туризму ХерсON (стартує від Північної брами херсонської фортеці, поряд з вул. Небесної сотні, вартість — 260 грн, тривалість — 2,5 год)

11:00 Екскурсія «Це сталося в Херсоні» від центру туризму ХерсON (стартує на перехресті Соборної та Рішельєвської, вартість — 200 грн, тривалість — 2,5 год)

12:00 Екскурсія-сторілівінг «Історії про українську історію» від історика та журналіста Романа Кабачія (стартує від танку (вхід у парк Слави), безкоштовно, тривалість — 1 год)

13:30 Аудіоекскурсія про одну людську долю (стартує від колон парку Херсонська фортеця, безкоштовно, необхідно мати заряджений мобільний телефон і навушники, тривалість — 40 хв)

14:30 Екскурсія-сторілівінг «Досліджуй Маріуполь, бро» від телеведучої Алевтини Швецової (стартує від пам’ятника Суворову на вул. Суворова, безкоштовно, тривалість — 1 год)

15:00 Екскурсія «Це сталося в Херсоні» від центру туризму ХерсON (стартує на перехресті Соборної та Рішельєвської, вартість — 200 грн, тривалість — 2,5 год)

16:00 «5 фактів та бувальщин про Вінницю» від поета Богдана Куценка (стартує від від РАЦСу на вул. Торговій, безкоштовно, тривалість — 1 год)

5.09, неділя

10:00 Екскурсія «Це сталося в Херсоні» від центру туризму ХерсON (стартує на перехресті Соборної та Рішельєвської, вартість — 200 грн, тривалість — 2,5 год)

12:00 Екскурсія-сторілівінг «Історії про українську історію» від історика та журналіста Романа Кабачія (стартує від танку (вхід у парк Слави), безкоштовно, тривалість — 1 год)

13:30 Аудіоекскурсія за романом про одну людську долю (стартує від колон парку Херсонська фортеця, безкоштовно, необхідно мати заряджений мобільний телефон і навушники, тривалість — 40 хв)

14:30 Екскурсія-сторілівінг «Досліджуй Маріуполь, бро» від телеведучої Алевтини Швецової (стартує від пам’ятника Суворову на вул.Суворова, безкоштовно, тривалість — 1 год)

15:00 Екскурсія «Театралізовані херсонські дворики» від центру туризму ХерсON (стартує від старт кав’ярні «Коко», вул. Гоголя, 25, вартість — 150 грн, тривалість — 2,5 год)

16:00 Ескурсія-сторілівінг «5 фактів та бувальщин про Вінницю» від поета Богдана Куценка (стартує від від РАЦСу на вул. Торговій, безкоштовно, тривалість — 1 год)